SONIFER VACCUM CLEANER 3L 2600WATT RED SF-2220-R
(0 Reviews)
Message Seller
Price:
EGP5,919.00
Quantity:
Total Price:
Sku Number:
Add to cart
Buy Now
Out of Stock
Add to wishlist
Refund:
View Policy
Share:
Chat with us:
Top Selling Products
Tefal Silence Force Stand Fan With Remote Control, 16 Inch, Black - VG4130EE
EGP2,499.07
Sonai Yogurt Maker MAR-1008, 10 Watt, 8 cups, light indicator
TEFAL Stand Fan, 16 Inch 5 Blades 3 Speeds, Black - VY5391E2
Toshiba Dishwasher 13 Places 6 Programs Silver - DW-13F8AF(SS)-EG
Haier TV 65 Inch 4K UHD Smart LED with Built-in Receiver - H65K80EU
Toshiba Upright Freezer, No Frost, 7 Drawers, 238 Litres, Grey - GR-RU312WE-DMN(37H)
Description
Specifications
Reviews
Capacity
3 L
COLOR
RED
Electric Power
2600 WATT
Country Of Origin
CHINA
Warranty
14 MONTH
Download
There have been no reviews for this product yet.
Related products
HOOVER H-Handy 700 Handheld Vacuum Cleaner 3x1 Black HH710T 011
Point:
0
SINBO ELECTRIC VACUUM CLEANER
Point:
0
MIDEA VACCUM CLEANER 1800 WATT HEPA FILTER 3 LITER BLACK & RED 16A
Bissell carpet washing machine 600 W brush with powerful suction motor black 3878K
Bissell vacuum cleaner CrossWave with brush 64.75 W self-cleaning feature 4006K
Bissell carpet vacuum cleaner Turbo Clean 600 W purple 4058K
Bissell vacuum cleaner MultiClean TruHeat 1125W 1L black 3924K