SONIFER Blender 1.5L, 2*1 Grinder 300W, White*Orange SF-8009-OG
(0 Reviews)
Message Seller
Price:
EGP1,385.00
Quantity:
Total Price:
Sku Number:
Add to cart
Buy Now
Out of Stock
Add to wishlist
Refund:
View Policy
Share:
Chat with us:
Top Selling Products
Tefal Silence Force Stand Fan With Remote Control, 16 Inch, Black - VG4130EE
EGP2,499.07
Sonai Yogurt Maker MAR-1008, 10 Watt, 8 cups, light indicator
TEFAL Stand Fan, 16 Inch 5 Blades 3 Speeds, Black - VY5391E2
Toshiba Dishwasher 13 Places 6 Programs Silver - DW-13F8AF(SS)-EG
Haier TV 65 Inch 4K UHD Smart LED with Built-in Receiver - H65K80EU
Toshiba Upright Freezer, No Frost, 7 Drawers, 238 Litres, Grey - GR-RU312WE-DMN(37H)
Description
Reviews
Download
There have been no reviews for this product yet.
Related products
Sonai Play mixer, 2 mill, 400 watt, white Mar-2300-
Point:
0
Sonai Blender – Rotato 3X1 MAR-2500 – 500 Watt 1.5L 3 Speeds
Point:
0
Media Tech Blender 3*1+2 Grinder - 400W - MT-B16
Media Tech Blender3X1 600W+Grinder + juice cup MT-B18
Beko Glow Blender, 1.5 Liters, 600W, White - TBN 62608 W
Beko serious Blender, 1.75 Liters, 800W, Black - TBN 81808 BX